REA

REA - Závěsná WC mísa včetně sedátka Carlo Mini Flat bílá/zlatý proužek REA-C1222

Neohodnoceno
standardní cena: 5 090 Kč –3 % 4 937,30 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: REA-C1222
REA - Závěsná WC mísa včetně sedátka Carlo Mini Flat bílá/zlatý proužek REA-C1222
REA
Neohodnoceno
REA - Závěsná WC mísa včetně sedátka Carlo Mini Flat bílá/zlatý proužek REA-C1222
5 090 Kč –3 %

Detailní popis produktu

Elegantní vzhled s jemnou zlatou linkou, to je závěsná WC mísa Carlo. Na první pohled si oblíbíte její jednoduché linie, které se velmi dobře udržují. Navíc díky kvalitní sanitární keramice snadno udržíte celou toaletu hygienicky čistou. Součástí mísy je i duroplastové sedátko, které je velmi příjemné na dotek a nestudí.

Carlo je závěsná WC mísa bez splachovacího okruhu. Říká se jí rimless. Toaletě chybí známý vnitřní okraj, kde se usazuje vodní kámen a jiné nečistoty. Funguje to tak, že voda vytéká v zadní části toalety a je pomocí drážky vháněna do přední části. S minimem vody tak dokonale spláchnete.

Kam závěsnou WC mísu Carlo Flat Mini umístit?

Závěsnou WC mísu Carlo namontujte na podomítkovou konstrukci. Výhodou je, že Carlo padne na téměř všechny rámy. Například REA či Laufen. Jediný údaj, který sledujte, je rozestup montážních otvorů. U Carlo Mini je to 18 cm.

Rozměry závěsné WC mísy Carlo Flat Mini
  • Zkrácená délka: 49 cm
  • Výška bez sedátka: 37 cm
  • Šířka: 37 cm
Duroplastové sedátko je součástí závěsné WC mísy Carlo

K závěsné WC míse Carlo získáte i bílé duroplastové sedátko, které si zamilujete. Je umístěné na kovových pantech a na výšku má pouhé 2 cm. Vizuálně podporuje jednoduchost a elegantní design, protože je rovné.

Duroplast je skvělý materiál pro výrobu sedátek. Jedná se o směs polyesterové pryskyřice, vápence a skla. Díky tomu je odolný proti mechanickému poškození, barva zůstane stálá, a hlavně na dotek je velmi příjemný a nestudí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klozety závěsné
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: