pracovní desky

Pracovní deska pro kuchyňské linky a plochy pro přípravu jídel. PD š. 600 mm a tl.38 mm- jednostranný postforming (jednostranné zaoblení). V případě umístění myček, zařízení na vaření a pečení pod pracovní desky je doporučeno použití samolepící hliníkové pásky tak, aby překrývala na spodní straně cca 2 mm přesah laminátu a zbytek na protitahovém papíru.
Konstrukce: Laminát tl.0,65 mm (HPL) + DTD + protitahová celulózová folie. Výrobce: Kronospan Jihlava.

dekor
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
do 4 týdnů do 4 týdnů do 4 týdnů do 4 týdnů do 4 týdnů do 4 týdnů do 4 týdnů do 4 týdnů Zvolte variantu
Kód: K003 FP K210 CR K091 FP K092 FP K205 RS K207 RS K023 SU K024 SU Zvolte variantu
1 199 Kč / m
Kategorie: Komponenty

Postup objednávky : 

- zvolte požadovaný dekor desky a celkový počet běžných metrů . 

- u rohové desky se délka desky počítá na zadní straně ( u zdi ) vznikne tak nadměrek který slouží k zhotovení spoje v četně dodávky potřebného kování 

- po odeslání celé objednávky , na papír nakreslete požadovaný tvar desky s případným spojem a rozměry desky v mm a odešlete to na e-mail info@cederika.cz

nezapomeňte na výkres nebo do e-mailu napsat číslo objednávky . Pokud by jste to z nějakého důvodu  neučinili tak vás vyzveme .

- pokud jste si opravdu jistý umístěním varné desky nebo dřezu , označte na desce střed umístění a připište obchodní typ produktu . U výrobků určených pro český trh si vyhledáme konstrukční výkres a výřez zhotovíme . 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení