Amsterdam

Amsterdam je kolekce kvalitního českého nábytku od firmy Cederika a je standardně vyráběna ve čtyřech dekorech. Službou ,,Self,, zákazník dostává možnost si zvolit i jiné dekory lamina (dostupnost dekoru nutno ověřit).

Do této kolekce patří umyvadlová skříňka s jedním výsuvným boxemumyvadlová skříňka se dvěma výsuvnými boxyzávěsná zrcadlová skříňkazávěsná skříňka s dveřmi.

CA.Z1D.144.030
6 990 Kč

CA.Z1D je závěsná skříňka s dveřmi určená především pro uskladnění prostředků denní a osobní hygieny, ale i např. ručníků.

Kód: 63/DUB
CEDERIKA - Amsterdam galerka - zrcadlová skříňka
od 8 491 Kč

CA.G1V je závěsná skříňka s jedním výklopem určená především pro uskladnění prostředků denní a osobní hygieny. Dvířka jsou vyrobena z AL rámu a osazena zrcadlem.

Kód: 66/DUB
CEDERIKA - Amsterdam umyvadlová skříňka 1x výsuvný box
od 10 489 Kč

CA.U1B je závěsná umyvadlová skříňka s jedním výsuvným boxem určená především pro uskladnění použitého prádla. Skříňka se prodává bez umyvadla.

Kód: 51/DUB
CEDERIKA - Amsterdam umyvadlová skříňka 2x výsuvný box
od 10 990 Kč

CA.U2B je závěsná umyvadlová skříňka se dvěma výsuvnými boxy určená především pro uskladnění prádla, drogerie, prostředků osobní hygieny a jiných věcí potřebných v...

Kód: 57/DUB/DUB/60X
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení